HJC hlavním sponzorem Velké ceny Francie

16.5.2017

Dorna Sports s potěšením oznamuje, že společnost HJC Helmets bude hlavním sponzorem Velké Ceny Francie 2017, který se opět uskuteční na 4,2km okruhu Bugatti. Závodní víkend, který je plánovaný na květen, tak bude pojmenován HJC Helmets Grand Prix de France 2017.

Smlouva Hlavního Sponzora prohlubuje pracovní vztah HJC s Dorna Sports a MotoGPTM, a brána jako oslava 45. výročí vzniku tohoto předního výrobce přileb. A to jen krátce poté, co se, jako první společnost vyrábějící přilby, stala Hlavním sponzorem při události Velké ceny České Republiky 2016. Společnost byla založena v roce 1971 a její atleti nyní započínají novou kapitolu dlouhé historie HJC, když se chystají k soutěži ve všech třech třídách Světového Šampionátu FIM MotoGPTM a připravují se na HJC Helmets Velkou cenu Francie.

Pan W. K. Hong, zakladatel a CEO HJC Helmets řekl: „Oslavujeme 45 let v motocyklovém odvětví a HJC Helmets je potěšeno, že může pokračovat ve spolupráci s Dorna Sports a být Hlavním sponzorem HJC Helmets Grand Prix de France 2017. Tak jako každý zanícený fanoušek motocyklových závodů na světě, i my prostě zbožňujeme závodění na nejvyšší úrovni, čímž MotoGP je. Zvuk motocyklů MotoGP a neuvěřitelná rychlost, v níž jezdci závodí – jsme prostě pyšní, že můžeme být součástí všeho toho vzrušení. Kromě tohoto ikonického okruhu, se HJC rozhodlo sponzorovat i Le Mans, protože Francie je jedním z nejdůležitějších trhů HJC a také domovským sídlem HJC pro Evropu. Očekáváme, že tato událost bude znovu neskutečně úspěšná pro všechny fanoušky závodění!“

Pau Serracanta, Vedoucí manažer, komerční divize, Dorna Sports, řekl: „Jsme nadšení z návratu HJC Helmets na pozici Hlavního sponzora víkendového závodu MotoGPTM. Po neuvěřitelném úspěchu HJC Helmets Grand Prix České Republiky v roce 2016, je fantastické pro všechny zúčastněné strany, že můžeme pokračovat v partnerském vztahu s HJC a MotoGPTM v dalším historickém dění, jako je Le Mans.

HJC hlavním sponzorem Velké ceny Francie