Historie firmy HJC

Od roku 1971 se HJC specializuje výhradně na výrobu motocyklových přileb. Jak se HJC blíží 43 roků ve výrobě helem, znovu se zavazuje poskytovat nejvyšší kvalitu přileb pro motocyklisty v Evropě a po celém světě.
V uplynulých letech, firma HJC vynaložila značné úsilí na vývoj nových technologií a výrobních kapacit. Výsledek tohoto úsilí je impozantní.

S úspěšným zavedením přileb RPHA 10 Plus se svou P.I.M technologií, se HJC stává nejvíce poptávanou značkou v celé Evropě. RPHA 10 Plus je vysoce výkonná závodní / volnočasová přilba navržena s přispěním z Moto GP hvězdou Benem Spiesem. A v roce 2013, s RPHA 10 Plus, jsme hrdě sponzorovali 2012 Moto GP Mistra světa Jorge Lorenza. Se svou novou RPHA 10 Plus helmou, Jorge již vyhrál 4 závody Moto GP, včetně v Kataru, Itálii, Španělsku a ve Velké Británii. Očekáváme, že vyhraje více závodů po celém světě s jeho RPHA 10 Plus přilbou.

Na jaře 2013 jsme představili náš zcela nový model IS-17. Od svého uvedení na trh, členové médií tuto přilbu bez výhrad jen chválili. IS-17 byla zařazena jako jedna z přileb nejvyšší kvality a výkonu od Motorrad Magazine. A společně s nejhezčí grafikou, se IS-17 rychle stala jednou z nejprodávanějších přileb. A v roce 2014, jsme vám hrdě představili šest nových modelů.  Jsou to RPHA ST, RPHA MAX Evo, FG-17 FG-X, FG-JET a FG-70s. Motocyklistům se bude líbit nová sestava.

HJC je zejména velmi hrdá na nový model RPHA ST. Je to Sport Touring přilba s elegantním designem a novým mechanismem sluneční clony, který si jezdci zamilují. Máme pocit že, RPHA ST bude jedna z nejpopulárnějších přileb na trhu v roce 2014.

S přidáním modelů uvedených výše, je zřejmé, že HJC je nadále značka, která je se zajímá o motocyklisty po celé Evropě – poskytuje jim bezpečné, pohodlné, kvalitní a stylové helmy.