Značka HJC

Centrum pro výzkum a vývoj HJC je zaměřeno na bezpečí, pohodlí a pokročilé technologie.  Centrum HJC R&D (research & development) je jen pár kilometrů od naší korejské továrny.

Budova R&D je určena výhradně k vytváření, inovativnímu výzkumu a utváření vysokého bezpečnostního standardu přileb. Více než 50 kvalifikovaných lidí se podílí na vývoji budoucího prototypu helmy. Volba odolnosti materiálů, ergonomie, aerodynamiky, pohodlí a bezpečnosti musí splňovat náročná kritéria a požadavky na výrobu nového modelu. HJC Továrny se zaměřují na kvalitu a za rozumnou cenu.

HJC má 4 závody se sídlem v Jižní Koreji, Severní Koreji, Číně a Vietnamu, které produkují více než jeden milion helem ročně. Vaše helma je ručně vyrobena velmi kvalifikovanými pracovníky s více než 40 kroky v tomto procesu. Perfektní logistika zaručuje rozumnou cenu. Kontrola kvality zajišťuje vaši spokojenost.

Největší distribuční prodejní síť po celém světě.

Správná distribuční organizace a vhodné sklady umožňují HJC dodávat více než jeden milion helem po celém světě.

V USA a Evropě, jsou uloženy stovky tisíc přileb, doplňků a náhradních dílů a zajišťují tak vynikající dodávku, prodej servis.